Najlepsze maseczki- Colostrigen R

Nasza skóra zasługuje na nasze zainteresowanie Jeśli dobrze o nią zadbamy, jesteśmy w stanie przez wiele lat wyglądać młodo oraz pięknie. Można to osiągnąć wykorzystując produkty na bazie mleka klaczy. Maseczki z mleka klaczy zapewniają intensywną pielęgnację skóry łącząc wyjątkowe właściwości bioaktywnych składników, które są zawarte w colostrum bovinum (siarze mleka klaczy). Ten naturalny ekstrakt zawierający najwięcej najważniejszych składników pozwolą nam wykorzystać najwięcej z nich do opieki nad naszą skórą.

Właściwości colostrum

Colostrum znane jest od czasów starożytnych. Pozyskiwane mleko klaczy w czasie pierwszych dni po narodzinach mają wiele składników odżywczych, co pozwala na wykorzystanie wielu z nich do ochrony oraz odżywienia oraz regeneracji skóry. W połączeniu z kwasem hialuronowym zyskujemy specyfik, który mocno nawilża skórę, regeneruje ją, i sprawia, że wszystkie specyfiki dużo lepiej się wchłaniają.

Colostren wykorzystany w kosmetykach sprawia, że możemy uzyskać skórę piękną oraz doskonale nawilżoną. Unikalne właściwości mleka klaczy sprawiają, że nasza skóra pozostaje rozjaśniona, odpowiednio nawilżona i natłuszczona.

Wysoka jakość w dobrej cenie

Najwyżej jakości maseczki znaleźć można na stronie Geneactiv: To właśnie tam możemy znaleźć odpowiedniej jakości produkty w odpowiedniej cenie. Wybierając odpowiednie produkty możemy zamówić bezpośrednio ze strony producenta, bądź sprawdzić, w których wybranych aptekach można zakupić kosmetyki.

  Zakłady wulkanizacji